Новини компанії

AB InBev Efes Україна випустила різдвяний дизайн нефільтрованого пива «Чернігівське Біле» та квасу «Село і люди»

Спеціально до новорічних свят AB InBev Efes Україна вирішила додати новорічного настрою своїм поціновувачам та запустила лімітовані різдвяні дизайни нефільтрованого пива «Чернігівське «Біле», а також традиційного квасу «Село і люди».

«Випуск лімітованих серій улюблених напоїв – це ще одна можливість порадувати наших людей та подарувати їм гарний настрій перед святами. Ми сподіваємось, що наші продукти стануть чудовим доповненням до новорічного столу та додадуть трохи тепла, радісних емоцій та затишку у ці новорічні свята», – коментує маркетинг директор AB InBev Efes Україна Анна Руденко.

Особлива колекція нефільтрованого пива «Чернігівське Біле» є неперевершеною основою для приготування гарячих пивних напоїв. На лімітованій пляшці пива розкрили рецепт приготування коктейлю «Біле Вершкове», а її святковий дизайн дозволяє зануритись в атмосферу різдвяного дива:

1.           Розігрійте 0,5 л пива «Біле» на середньому вогні;

2.           Додайте спецій: гілочку гвоздики, щіпку сухого імбиру та мускатного горіха до смаку;

3.           Збийте 2 жовтки та додайте до пива, помішуючи;

4.           Зніміть із вогню, додайте 1 ст.л. вершкового масла та меду до смаку;

5.           Спіньте міксером і подавайте в кухлі!

Для любителів безалкогольних напоїв є чудова альтернатива – це приготовлений за новим рецептом квас «Село і люди», що залишає лише позитивні емоції та наповнює різдвяним настроєм усе навкруги.  Лімітована колекція традиційного квасу «Село і люди» відрізняється своїм дизайном та розкриває 11 святкову заповідь «Тримайтеся теплої компанії, тоді й свята по фану будуть».

Пресрелiз