Новини компанії

Coca-Cola виконала план модернізації виробництва

Компанія «Кока-Кола Беверіджиз Україна» живе інноваціями та постійно працює над удосконаленням виробництва. Попри кризу COVID-19, компанія нарощує виробничий потенціал. Понад 25 мільйонів євро інвестовано в модернізацію Київського заводу Coca-Cola, одного з найбільших виробничих майданчиків Coca-Cola HBC у Європі.

У березні 2021 року компанія модернізувала лінію з виробництва продукції у PET-пляшках. Оновлення передбачає підвищення продуктивності втричі. Тепер виробнича потужність лінії – 42 000 півлітрових пляшок за годину.

Це вже друга оновлена лінія на Київському заводі за перший квартал 2021 року. Перший етап плану модернізації був реалізований у січні 2021 року. Компанія виконала оновлення лінії виробництва напоїв у металевих банках, що дало змогу підвищити продуктивність на 80%. Виробнича потужність лінії – 90 000 банок за годину.

Нове високотехнологічне обладнання модернізованих ліній розливу дасть змогу підвищити продуктивність виробництва без збільшення енергоспоживання. А це допоможе зменшити викиди CO2 на одиницю виробленої продукції та оптимізувати обсяг використаних ресурсів.

Загалом на сьогодні 11 виробничих ліній Київського заводу Coca-Cola розливають напої у пластикові та скляні пляшки, металеві банки та Tetra Pak.

Київський завод Coca-Cola працює вже понад 20 років. Компанія забезпечує робочими місцями більш ніж 1300 осіб. Завод виготовляє широкий вибір безалкогольних напоїв у різних категоріях: солодкі газовані напої, соки, вода, енергетичні напої та чай.

Пресс-релиз