Новини компанії

ДМК «Таврія» наростив виробництво на 47%

За 4 місяці 2020 року Дім марочних коньяків (ДМК) «Таврія» виготовив 150 тис. декалітрів (1 дал = 10 літрів) коньяку та бренді, що на 48 тис. дал більше, ніж за аналогічний період в 2019 році. Зростання виробництва склало 47%. Про це пише ukranews.com.

 «В умовах кризи, спровокованої пандемією, ми робимо все можливе для збереження постійних обсягів виробництва і популяризації бренду „Таврія“ у всьому світі», — розповів Андрій Сердюк, генеральний директор ДМК «Таврія». Зазначимо, що за результатами 2019 року, частка Дому марочних коньяків «Таврія» в загальному експорті коньяків та бренді склала 27%.

 Увагу іноземних споживачів приваблюють класичні технології виробництва і висока якість продукції. «У червні компанія зробила першу поставку продукції до Чехії. Чеському споживачеві представлені коньяки віком від 3 до 30 років, вироблені за класичною технологією з власних спиртів, витриманих в 6,5 тис. дубових бутах і бочках, в т. ч. — крафтові продукти компанії», — розповідають у ДМК «Таврія».

 Зауважимо, що крім країн Європейського Союзу, таврійські коньяки сьогодні представлені на торгових полицях Ізраїлю, Китаю, Білорусі, Канади, Нігерії. Також компанія веде переговори про постачання продукції до Казахстану.

Джерело: Agravery.com