COMPANY NEWS

«Овостар Юніон» розпочав випуск рідких яєчних продуктів у новому форматі

 Група компаній «Овостар Юніон» розпочала виробляти рідкі яєчні продукти у новій упаковці для сегментів В2С та В2В. Про це повідомляє прес-служба «Овостар Юніон».

 «Нове пакувальне обладнання дозволяє виробляти товар в упаковках від 0,25 кг до 1 кг. Ми пропонуємо новинку як у В2С, так і у В2 В лінійці. Для кінцевих споживачів продукція буде представлена в упаковці 0,5 кг під брендом „Ясенсвіт“», — йдеться в повідомленні. Для сегмента B2B — HoReCa, кондитерські, пекарні та інші — буде представлена лінія ТМ Ovostar з фасуванням кілограм. Ця лінійка може поставлятися в охолодженому та замороженому вигляді.

 «Розвиток продажів продукції з високою доданою вартістю — одне з ключових напрямків стратегії зростання «Овостар Юніон». «Коли кілька років тому, ми запропонували ринку рідкий яєчний продукт, багато галузевих експертів прогнозували, що попиту у кінцевого споживача на нього не буде, адже розбити і перемішати яйце не складно», — розповідає Юлія Фльорова, заступник генерального директора «Овостар Юніон». Разом з тим, компанія вже три роки розвиває цей напрямок і бачить, що люди не тільки звикли, але і проактивно шукають рідкі яєчні продукти у адміністрацій супермаркетів.

 «Лінійка для кінцевого споживача включає 3 асортиментні позиції: яйце куряче, білок, омлетну суміш. В2 В клієнти зможуть замовляти продукцію стандартної специфікації — яйце куряче, білок і жовток — а також яєчні суміші Ovomix, що вже завоювали довіру європейських харчових виробників і HoReCa», — додали у компанії. Також новий продукт планується поставляти на експорт. Одним з цільових регіонів для компанії є Близький Схід, який вже купує рідку яєчну продукцію у замороженому вигляді. «Упаковка нової лінійки виготовлена з комбінованого картону, виробленого з сертифікованих джерел деревини, і такого, що піддається вторинній переробці.

Раніше в асортименті „Овостар Юніон“ були представлені рідкі яєчні продукти у пластиковій пляшці для індивідуального споживання: білок, яйце і омлетна суміш», — підкреслили у компанії.

Джерело: Agravery.com