COMPANY NEWS

Регіональні новинки з особливим колоритом від Carlsberg Ukraine

Навесні 2020 року Carlsberg Ukraine презентує новинки серед регіональних торгових марок. У Харківській, Полтавській та Сумській областях з’явилось світле пиво «Козацька Слобода», у південних областях – «Славутич Корабельне», а для центрального та північно-західного регіонів компанія підготувала «Хмільне Поліське Свіже».

На полицях українських магазинів з’явилась регіональна новинка – «Козацька Слобода». Це світле пиво, зварене на Запорізькому заводі спеціально для мешканців Харківської, Полтавської та Сумської областей. 

Автори рецепту орієнтувалися на історичні легенди про улюблений напій слобожанських козаків, тож «Козацька Слобода» має легкий смак солоду в поєднанні з приємною хмельовою гіркотою, без сторонніх присмаків. Доступна у форматах: скло 0,5 л, ПЕТ – 2л.

Крім того, Carlsberg Ukraine підготувала новинку для південного регіону – «Славутич Корабельне». Це легке пиво, зварене спеціально для півдня України, де спекотне літо кличе до моря та пляжного відпочинку.

«Славутич Корабельне» – світле пиво з легким хмельовим смаком, що невимушено п’ється і найкраще освіжає влітку. Новинка доступна в скляних пляшках ємкістю 0,5 л та ПЕТ – пляшках ємкістю 2 л.

У центральному та північно-західному регіоні Carlsberg Ukraine запускає нову регіональну торгову марку – «Хмільне Поліське Свіже».

Кажуть, що мешканці Полісся здавна відомі своєю гостинністю, а з поліських садибах завжди лунає дзвінкий сміх та гучні веселі розмови. Постійний атрибут таких посиденьок – смачне, легке та освіжаюче пиво.

«Хмільне Поліське Свіже» – світле пиво з солодовим смаком в поєднанні з приємною легкою хмельовою гіркотою і фруктовими нотками. Зварене для цього регіону та доступне у форматах: 0,5 л та ПЕТ – 1л.