MARKET NEWS

СБУ викрила підпільну мережу з виробництва харчових фальсифікатів відомих брендів

Служба безпеки України викрила міжрегіональну групу, яка займалася промисловим виробництвом фальсифікованої харчової продукції, яка могла завдати шкоди здоров’ю громадян, та вилучила небезпечних товарів вартістю понад 20 млн грн Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«За попередніми даними слідства, фігуранти налагодили без дозвільних документів виготовлення і фасування кави, спецій, приправ, макаронних виробів, желе і цукру, які не відповідають вимогам ДСТУ. Підпільні виробничі цехи вони облаштували в орендованих складських приміщеннях на території Волинської, Київської, Миколаївської та Черкаської областей», — йдеться в повідомленні.

 Встановлено, що продукцію виготовляли в антисанітарних умовах, з порушенням вимог державних стандартів під виглядом відомих торговельних марок. Готовий фальсифікат ділки реалізовували у різних регіонах України, у тому числі через торгову мережу на тимчасово непідконтрольній українській владі території Донецької та Луганської областей. «Для недопущення завдання шкоди здоров’ю громадян правоохоронці провели понад 20 обшуків у підпільних цехах фігурантів, де вилучили понад 600 тонн небезпечних товарів орієнтовною вартістю понад 20 млн грн.

 Також виявлено 6 ліній промислового обладнання для виробництва фальсифікату, чорнову бухгалтерію, поліграфічну продукцію та плівку для фасування незаконно виготовленої продукції», — додали в СБУ. Наразі вирішується питання щодо накладення арешту на вилучене майно. Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності винних осіб.

Джерело: Agravery.com