Новини ринку

Французька компанія Lactalis придбає власника найбільшого виробника сирів в Україні

 Французькі корпорації Lactalis Group і Bel Group уклали угоду про покупку компаній Royal Bel Leerdammer NL, Bel Italia, Bel Deutschland, бренду Leerdammer і української компанії Bel Shostka Ukraine в обмін на 1,5 млн акцій Bel, що належать Lactalis (23,1% загальної кількості акцій). Про це повідомляє globenewswire.com.

«100% дочірня компанія Bel-Sicopa, передасть зазначені активи Lactalis в обмін на пакет акцій. За підсумками операції Lactalis буде володіти 0,9% акцій Bel», — йдеться в повідомленні. Зазначимо, що виручка Leerdammer і Bel Shostka Ukraine станом на 31 грудня 2020 року становила приблизно $500 млн, з яких $350 млн — виручка бренду Leerdammer, а операційний прибуток — приблизно $25 млн.

«Ми натхнені перспективою розвитку цього культового бренду, який люди обожнюють. Ця угода дає нам вихід на голландський ринок сиру і виробництво в Голландії на трьох заводах. Передача нам торгових представництв Bel в Італії, Німеччині та Україні збільшить обсяг наших виробничих потужностей в цих країнах, що принесе користь як Leerdammer, так і іншим продуктам Bel на цих ринках», — заявив Еммануель Безьє, очільник Lactalis Group.

 Слід додати, що з моменту придбання Bel в 2002 році бренду Leerdammer, його продажі і прибуток подвоїлися, і що зробило його одним з найвідоміших в Європі брендів сиру. «Угода зміцнить європейське коріння групи, особливо в Італії та Німеччині, і відкриє хороші перспективи для розвитку на ринках зі значною присутністю Lactalis», — наголосив Безьє.

Зауважимо, що Lactalis Group володіє в Україні двома молокопереробними заводами в Миколаївській і Дніпропетровській областях. Компанія випускає продукцію під торговими марками President, Lactel, Galbani, Societe, «Дольче», «Фанні», «Лактонія», «Локо Моко». В цілому французька група Lactalis з виробництва молочної продукції представлена 237 заводами в 42 країнах.

Джерело: Agravery.com