Новини компанії

HLIBNY DAR став титульним партнером другого сезону Бізнес Ліги від UPEA

Компанія BAYADERA GROUP з брендом HLIBNY DAR стала титульним партнером другого сезону Бізнес Ліги від Української Професійної Кіберспортивної Асоціації (UPEA) з Counter Strike: Global Offensive серед українських компаній. Призовий фонд турніру складе 100 000 грн.

В рамках партнерства бренд HLIBNY DAR буде інтегрований у всі активності та комунікації турніру. Крім стандартних інтеграцій під час офлайн, онлайн-трансляцій, брендингу і онлайн-промо, назва бренду буде інтегрована у назву турніру: HLIBNY DAR Бізнес Ліга.

“Головна перевага цього турніру — це унікальна можливість познайомитися з іншими компаніями та проявити себе без створення додаткової інфраструктури. Ви просто заходите на сервер та змагаєтеся. HLIBNY DAR — це інноваційний лідер українського ринку, який іде в ногу з часом, відкритий сучасним трендам та готовий до новітніх викликів. Ми дуже раді цьому партнерству, адже разом зробимо багато корисного для розвитку кіберспорту в Україні”, — зазначив голова правління UPEA Олександр Кохановський.

“Бізнес ліга UPEA – це чудова можливість для компаній учасників згуртувати свій колектив, підвищити корпоративний дух та допомогти співробітникам у розвитку на кіберспортивній арені, що стрімко набирає обертів в Україні. Ми добре розуміємо нову реальність, де кіберспорт є невід’ємною складовою сучасного спорту, та дає змогу кожному з нас стати переможцем. Віримо в успіх проекту!”, – коментує бренд-менеджер HLIBNY DAR Сергій Сергеєв.

До участі в Турнірі запрошуються співробітники усіх українських компаній. Щоб взяти участь у турнірі, необхідно зібрати команду з 5 учасників, кількість команд від однієї компанії не обмежена. Турнір буде проходити в декілька етапів онлайн і завершиться LAN-фіналом у Києві.

За матеріалами прес-релізу