Новини компанії

«Кернел» приєднався до Глобального договору ООН

Компанія «Кернел» приєдналася до найбільшої у світі ініціативи корпоративного сталого розвитку — Глобального договору ООН. Участь у проекті дозволить «Кернел» обмінюватися найкращими практиками та об’єднати зусилля з компаніями в усьому світі. Про це повідомляє прес-служба компанії.

 «Сталий розвиток — не просто тренд, а невід’ємна частина корпоративної культури будь-якого великого бізнесу. Глобальна мета „Кернел“ — розвиток суспільства шляхом інвестицій у соціальну, економічну та екологічну сфери. Наша компанія виробляє продукцію найвищої якості з найнижчим споживанням енергії та ресурсів, дотримуючись міжнародних стандартів. Ми є одним з найбільших платників податків, надійним учасником розвитку громад у регіонах присутності компанії, одним з найкращих і найбільш відповідальних роботодавців, що підтверджують щорічні незалежні рейтинги», — розповідає Євген Осипов, СЕО «Кернел».

 Зазначимо, що протягом минулого маркетингового року «Кернел» досягнув рекордно низьких обсягів споживання енергії на тонну переробленого насіння соняшнику, а також найнижчих за весь період діяльності показників витрат енергії на тонну вирощеного врожаю. Також компанія скоротила прямі викиди парникових газів і ввела в експлуатацію першу когенераційну теплоелектростанцію. До 2021 року на реалізацію проектів альтернативної енергетики буде спрямовано $170 млн. При цьому «Кернел» не лише використовує інноваційні технології агровиробництва, мінімізує вплив на довкілля, але й формує культуру сталого розвитку в діловому середовищі, ділячись експертизою та власним досвідом з ринком.

 «Мережа Глобального договору ООН в Україні заручилася підтримкою „Кернел“ як одного з найбільших представників національного бізнесу. Спільними зусиллями ми будемо досягати цілей у галузі прав людини, охорони навколишнього середовища і боротьби з корупцією, власним прикладом демонструвати бізнес-спільноті, як дотримуватися принципів сталого розвитку», — наголошує Тетяна Сахарук, голова правління Мережі Глобального договору ООН в Україні.

Зауважимо, що на початку 2020 року «Кернел» став лідером першого рейтингу корпоративної стійкості українського бізнесу Sustainable Ukraine. Рейтинг оцінює і порівнює якість корпоративного управління в компаніях, їхню здатність забезпечувати сталий розвиток бізнесу та країни, а також позитивно впливати на суспільство. За результатами оцінки експертної комісії компанії присвоєно рівень «АА» — «Дуже високий рейтинг корпоративної стійкості».

Джерело: Agravery.com