Новини компанії

Маскот NOVUS Asistant від Brand Loft Agency

Brand Loft Agency розробили маскота внутрішньої комунікації мережі супермаркетів NOVUS.

Мережа NOVUS – візуалізація принципу «нема межі досконалості» Це стосується не лише зовнішньої політики, де вона заслужила довіру мільйонів покупців, а й внутрішньої щодо своїх співробітників. Адже тисячі людей вартують якість, свіжість та цінності NOVUS щодня.

Тому будь-яка робота із брендом роботодавця – важлива задача. Це впливає на усіх працівників і позиціювання бренду загалом. Команда NOVUS постійно покращує та вдосконалює комунікацію у колективі. Тому логічним продовженням внутрішньої політики бренду була розробка разом з  Brand Loft Agencу корпоративного героя. Так з’явився маскот NOVUS Asistant, ціль якого – зробити комунікацію зрозумілішою, щирою та справжньою.

Мережа NOVUS дуже багато вкладає у навчання своїх працівників, і NOVUS Asistant вже став частинкою навчального процесу. Це канал комунікації, що донесе, допоможе, зрозуміє, наштовхне на правильну думку і вкаже на помилку. У результаті з’явився справжній фан своєї справи у мережі NOVUS. Він знає все про правильну комунікацію і вміє захоплювати цим інших.

Візуальне рішення героя передає принципи Вартових довіри — якість, свіжість, комфорт та чистоту. Зелений кольоровий код — це не тільки колір бренду, а й символ свіжості. NOVUS Asistant є членом команди, тому одягнений у робочий жилет. Він сонячний, позитивний та задоволений своїми обов’язками. Герой візуалізує прагнення розвиватись, шукати інновації та залученість до загальної справи.

NOVUS Asistant – це маскот, що втілює головні принципи мережі NOVUS. Він персоналізує новітність, відданість своїй справі й працьовитість.

За матеріалами прес-релізу