Новини компанії

МХП інвестував в розвиток і підтримку громад 200 млн грн

У 2020 році агрохолдинг МХП направив на проєкти корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) понад 200 млн ​​грн. 

Найбільшу увагу МХП приділяв напрямку соціально-культурної сфери, куди були спрямовані 77% коштів. Так, на допомогу державі та громадам у боротьбі з коронавірусом було виділено понад 85 млн грн, на реалізацію сталих соціальних проєктів направили майже 35 млн грн, 13 млн грн пішли на підтримку навчальних закладів тощо.

В МХП відзначають, що загалом у 2020 році були реалізовані близько 500 КСВ-проєктів. Проведені 3 конкурси мікрогрантів, зокрема Національний конкурс “Час діяти, Україно!”, 60 переможців якого отримали до 50 тис. грн на реалізацію своїх ініціатив.  

Як і планувалося, була масштабована робота створеного у кінці 2019 року Благодійного фонду “МХП – Громаді”, який є головним інструментом КСВ-діяльності холдингу.

Сьогодні проєкти фонду охоплюють всю Україну, він також є інтелектуальним центром експертизи і посередником у роботі з іншими українськими та міжнародними донорами. Головним досягненням “МХП – Громаді” стала активна участь у подоланні пандемії COVID-19 у Черкаській та Вінницькій областях.

Повна версія: https://www.epravda.com.ua/