Новини компанії

МХП вчетверте отримав Екооскар за втілення біогазових проектів

16 грудня в Києві відбувся IV щорічний форум «Лідерство і Екотрансформація». Також відбулося вручення відзнак — Екооскарів, їх отримали найбільш «зелені» стейкхолдери та кейси. МХП уже вчетверте отримав традиційний Екооскар. Про це повідомляє unn.com.ua.

 «Цьогорічний кейс компанії — це „Інноваційна програма МХП: Біогаз 5.0 для вуглецевонейтрального виробництва“. Концепція „Біогаз 5.0“ включає в себе наступні елементи — це утилізація відходів, чиста енергія, органічні добрива, скорочення викидів парникових газів, виробництво СО2 та біометану, а також інтеграція технологій „зеленого“ водню», — йдеться в повідомленні.

Зауважимо, що у межах реалізації концепції «Біогаз 5.0» МХП синергетично співпрацює з глобальними лідерами досягнення найкращих екоінноваційних стандартів. За останні роки компанія МХП успішно реалізовувала концепцію «Біогаз 3.0», тому сьогодні починає впровадження технологій «Біогаз 4.0» та «Біогаз 5.0». «Компанія МХП поставила перед собою амбітну мету — досягнути вуглецевої нейтральності до 2030 року. Вже достатньо зроблено для досягнення мети, а ще більше попереду. Й важливо відзначити, що реалізація проектів МХП із „зеленої“ енергетики почалася задовго до презентації Європейської зеленої угоди ЄС. Це говорить про те, що компанія не тільки слідує глобальним трендам, але й випереджає їх. Якісні товари можна і потрібно виробляти без шкоди довкіллю, що і робить вертикально інтегрований холдинг МХП», — розповідає Олександр Домбровський, заступник голови правління МХП.

 Додамо, що нагороду отримала частина команди МХП, що працює над розробкою та реалізацією «зелених» проектів у МХП, а саме: Олександр Домбровський, заступник голови правління МХП; Іван Тракслер, директор «МХП Еко Енерджи»; Ігор Москалець, директор ВП «Біогаз Ладижин» та Дмитро Мельник, керівник відділу екоінновацій МХП. Звернемо увагу, що біогазові проекти МХП — це інструмент декарбонізації виробництва та досягнення вуглецевої нейтральності компанії.

Джерело: Agravery.com