Підприємство з німецькими інвестиціями розглядає можливість створення у Житомирській області заводу із сушки, заморозки та переробки ягід та овочів. Про це повідомив Віталій Бунечко, голова Житомирської облдержадміністрації, на своїй сторінці у Facebook.
«Продовжуємо співпрацювати з інвесторами, які бажають працювати на Житомирщині. Днями обговорили з представниками українського підприємства з німецькими інвестиціями перспективи створення в Житомирській області заводу із сушки, заморозки та переробки ягід й овочів», — розповів Бунечко. За його словами, Житомирська область вже кілька років є лідером з виробництва органічної агропродукції, в нас розташована найбільша в Європі плантація лохини.
«Сучасне підприємство може стати дуже корисним для Житомирщини. Адже продукція наших агропідприємств зможе проходити повний комплекс обробки для постачання на вітчизняний та експортні ринки», — вважає урядовець.
Джерело: Agravery.com