Новини ринку

Нова айдентика для мережі супермаркетів «Рукавичка»

Вибачте цей текст доступний тільки в “Російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Перед командою агентства mirrolab стояло непросте завдання – сформувати новий образ для мережі супермаркетів «Рукавичка», який би підкріпив її позиції. Треба було врахувати цільовий сегмент, впорядкувати всі інформаційні, рекламні матеріали та освіжити айдентику. А головне – збільшити кількість відвідувачів 20-40 років з середнім+ доходом. Як повідомляє mmr.ua, команда креативного агентства розробила гайдлайн використання логотипу та єдину систему використання інформаційних, маркетингових та комунікаційних матеріалів. А щоб сформувати позитивний імідж бренду, запропонувала клієнту використати бренд-персонажів для комунікації з клієнтами.

Відомі герої «Рукавички» стали стильними і сучасними. Тепер за допомогою месенджера вони знайомляться, розповідають про бренд, пропонують смачну новинку, свіжий продукт чи просто каву. Основу зробили чистою — без зайвих деталей і акцентів. Тому казкова айдентика не виглядає дитячою чи мультяшною. Для візуальної цілісності використали кольори, що перегукуються з логотипом.

Привітня та дружня комунікація нових героїв «Рукавички» підкреслила домашність і родинну позицію супермаркету. Зовсім скоро у всіх магазинах мережі супермаркетів «Рукавичка» можна буде побачити нових героїв.