Новини компанії

Новий інноваційний продукт: Morshynska plus AntiOxi Water

Моршинська запустили новий інноваційний продукт – воду з антиоксидантом селеном та мікроелементами йодом та хромом Morshynska plus AntiOxi Water. 

У поєднанні з йодом, селеном, хромом та цинком Morshynska plus AntiOxi Water нормалізує функціонування щитовидної залози та нервової системи, підтримує імунітет, сприятливо впливає на серцево-судинну систему. 

«Поки ви щодня прокачуєте свої скіли в роботі, навчанні, спорті, догляді за тілом, спілкуванні або ж, навіть, розвагах та відпочинку, ми з командою апгрейдимо Моршинську для вас. Наша місія – загітувати ще більше українців слідкувати за гідробалансом, піклуватися про власне здоров’я та самопочуття. Наш пріоритет – користь від кожного ковтка Моршинської.

Я хочу презентувати інноваційний  продукт – воду з антиоксидантами та мікроелементами Morshynska plus AntiOxi Water. Це ваша улюблена Моршинська у поєднанні з йодом, селеном, хромом та цинком, що зміцнюють системи життєдіяльності, насичують організм корисними речовинами та піклуються про ваш імунітет. Це сучасний погляд на природність. Це вода, без якої важко уявити наше завтра», – розповідає про новий продукт директор з маркетингу ІDS Borjomi Ukraine Анатолій Гордєєв.