Новини ринку

«Нива Переяславщини» має намір збудувати новий м’ясокомбінат

Група компаній «Нива Переяславщини» планує побудувати новий м’ясокомбінат. Про це повідомляє прес-служба компанії.

 «Ми практично завершили будувати дванадцятий комплекс, залишилися деякі доопрацювання, щоб його можна було ввести в експлуатацію. Стабільна робота компанії торік поклала початок будівництву заводу з рендерингу та нарощуванню елеваторних потужностей. Сприятлива цьогорічна зима дозволила розпочати проєкти, попри погодні умови. Це при тому, що підприємство працювало прозоро і відкрито», — розповідає Олександр Мостіпан, власник групи компаній «Нива Переяславщини».

За його словами, попри непростий рік у рослинництві, аграрії все-таки змогли забезпечити поголів’я якісним та поживним кормом, тому кількість поросят зросла із 220 до 257 тисяч. Компанія придбала 11 одиниць техніки, серед них трактори, валкоутворювачі, телескопічні навантажувачі, спецтехніка для перевезення тварин, плуги, тюкопреси та інше. «Ми вкотре переконалися, що багатопрофільність компанії, — саме те, що треба. Це якраз той випадок, коли вертикальна інтеграція „Ниви“ дала належний результат. Для м’ясопереробки взагалі рік був позитивним: перероблено 68,5 тис. голів, що на 10% більше тогорічного», — додає власник компанії.

 Разом з тим, підтвердженням успішної роботи є також оцінка зусиль давніми партнерами ЄБРР та МФК, які й надалі готові співпрацювати з компанією, фінансувати програми в рослинництві, виробництві комбікормів, будівництві нового м’ясопереробного заводу.

Джерело: Agravery.com