Новини компанії

Олег Винник та чай ТМ «RICHARD» від Компаніїї MAY-Ukraine дарують шанс на власне авто Porsche Macan

Компанія MAY-Ukraine завжди відкрита до своїх споживачів і намагається зацікавити не тільки високою якістю продукції, а й різноманітними акціями. Cпоживачі звикли до інноваційних рішень в області чаю та яскравих кампаній з участю брендів, проте цього разу все відбувається в рази яскравіше.

Наразі до Дня закоханих та Дня Жінок при купівлі чаю RICHARD та інших 25 брендів, яких об’єднав народний Купідон Олег Винник в національному промо мережі магазинів «АТБ»,  споживачі можуть приймати участь в розіграші коштовностей та автомобілів Porsche Macan.

«Ми охоче підтримуємо тренди, якщо вони працюють. Останнім часом набрали обертів ексклюзивні промокампанії для брендів спільно з ритейлерами. Напередодні наша команда  ретельно прораховує можливу участь в той чи іншій акції – наскільки вона відповідає очікуванням від нашої продукції, яка реакція буде у споживачів, чи помітна акція серед інших на ринку . Тому, щоб підвищити нашу результативність, ми вибрали цей сучасний формат, який запропонувала мережа АТБ. Олег Винник-вже став справжнім народним селебріті, який не тільки привертає увагу, а й підвищує лояльність до мережі і брендів у ній.»,- поділився комерційний директор Компанії MAY-Ukraine  Сергій Мирошник

Важливою запорукою успіху рекламної кампанії є легкі та зрозумілі умови конкурсу. Достатньо придбати товарів на суму від 500 грн одним чеком, серед яких буде принаймні одна одиниця продукції зазначених на сайті брендів-партнерів, та зареєструвати код з чеку на сайті. Протягом акції буде проведено 3 розіграші. Щасливі переможці отримають неймовірні призи: 24 сучасних авто, 110 прикрас з діамантами та 3 мільйони сертифікатів на знижку до ювелірного магазину Gold.ua. А наприкінці буде визначено власника головного призу — Porsche Macan. Саме їхня продукція має опинитися у продуктових кошиках споживачів для участі в проспіваному Вінником розіграші подарунків.

За матеріалами прес-релізу