Новини компанії

Подарунковий асортимент вiд Май-Україна

Як відомо, компанія Май-Україна посідає перше місце в Україні серед чайних компаній по подарунковому асортименту. Щорічно виробник дивує новинками і незвичайними пропозиціями. І цей рік теж не стане винятком для MAY-Ukraine та його прихільників.

Адвент календар на тему чаю – це чудовий спосіб дізнатися про повний асортимент чайної компанії і навіть отримати фаворити для себе. Коли справа доходить до того, щоб знайти максимально незвичайний і практичний подарунок, адвент календар приходить на допомогу. Щодня ви можете пробувати новий купаж і аромат протягом 25 днів. Це дійсно подарунок, який продовжує дарувати насолоду весь місяць-його можна навіть використовувати в якості новорічного декора. Чайний адвент календар завжди доречний, особливо в новорічні дні, з огляду на багатство й різноманітність святкових столів.

Чайний набір-асорті Richard “Royal Advent Calendar” доступний в нашому інтернет-магазині або в великих мережевих магазинах України. 25 днів чаю з різним смаком щодня робить ваше чаювання сюрпризом, при цьому на упаковці можна знайти перелік смаків та інгредієнтів.

Чай Curtis Merry Christmas and Happy New Year зачаровує своїм пряним смаком, що так нагадує новорічну атмосферу. До речі, така упаковка стане не тільки крутим декором у оселі, «під ялинку» рідним, але і підійде у якості подарунка друзям

Бажаєш додати гармонії та тепла до святкових зимових вечорів?

Чай Curtis Pleasure Time в новорічному дизайні — це ідеальний подарунковий набір до свят з 6-ти смаків чаю, що додає передсвятковому настрою ще більшого задоволення. Створений за для  насолоди кожного, коли за вікном непогода, а ти у затишку смакуєш ароматний чай зі шматочками фруктів та пелюстками квітів.

За матеріалами прес-релізу