Новини компанії

Попит на бар’єрний папір збільшується

Папір все частіше сприймається як стійкий пакувальний матеріал. Власники брендів нарощують темпи його виробництва. Гнучкий пакувальний папір Koehler NexPlus® вже успішно використовується.

Коли Koehler Paper Group представила першу упаковку, виготовлену з інноваційного бар’єрного паперу Koehler NexPlus® Seal, на виставці FachPack у вересні 2019 року, нова виробнича лінія  була на стадії введення в експлуатацію. Тепер сімейна компанія з Шварцвальда зробила гігантський стрибок вперед.

Розробка стійких рішень набирає обертів

Після успішного введення в експлуатацію папероробної машини в жовтні 2019 року унікальний проект будівництва пройшов повний цикл. За рекордні терміни, всього два з половиною роки, компанія спланувала і побудувала нову виробничу лінію. Розробки з боку власників брендів, які спрямовані на стійкі пакувальні рішення, набирають обертів.

Попит на інноваційні, стійкі рішення для упаковки значно збільшився в 2019 році. Те, що, за прогнозами експертів, має більш тривалий термін, тепер сталося набагато швидше. «Ми бачимо, як бренди докладають зусиль для просування на ринок стійких рішень. Це дуже відповідає нашим власним розробкам. Ми адаптувалися до цього надзвичайно динамічного ринкового ефекту і зробили впровадження на новому обладнанні пріоритетом», – говорить Екхард Калліс, менеджер підрозділу гнучкого пакувального паперу Koehler. Компанія вже кілька місяців працює над концепціями і впроваджує їх разом з партнерами з розвитку. «Наше бачення полягає в тому, щоб пропонувати надійні паперові пакувальні рішення всюди, де це має сенс. Це бачення вже стає реальністю».

Стандартний папір досяг зрілості ринку

З невеликою затримкою, в порівнянні з розробками в області бар’єрного паперу, Koehler співпрацює з різними замовниками в розробці стандартного паперу. Якість як лінійки продуктів Koehler NexCoat®, тобто паперів з покриттям з одного боку, так і паперів без покриття з лінійки продуктів Koehler NexPure®, досягнули зрілості продукту в першому кварталі 2020 року.

На додаток до гнучкого пакувального паперу, Koehler також виробляє інноваційний термопапір Blue4est®. Як і лінія бар’єрного паперу Koehler NexPlus®, Blue4est® також є дійсно інноваційним продуктом. Це перший в світі термопапір, який був схвалений для безпосереднього контакту з харчовими продуктами і працює повністю без застосування хімічних барвників.

Бар’єрна папір працює на пакувальних машинах

При переході з полімерів на папір виникають проблеми, особливо при подальшій обробці, оскільки папір поводиться інакше, ніж плівка. Однак численні тести на пакувальних машинах показують, що перехід може бути легким. Цей факт підтверджує Клаус Ріхтер, керуючий директор Kalfany Süße Werbung: «Наш первісний скептицизм був необгрунтованим. Папір відмінно працював на наших машинах, і результати вражають».

Джерело: Koehler Paper Group