Новини компанії

Поза стандартами: лонч бренду Bolgrad в Instagram

Виноробний бренд Bolgrad відрізняється від конкурентів провокативною комунікацію з цільовою аудиторією. Він перший в Україні виступив проти винних стереотипів і побудував комунікаційну платформу навколо гасла «Насолоджуйся вином, а не правилами».

Команда комунікаційного діджитал-агентства New Strategies Group  підтримала наявне позиціювання Bolgrad і зробила лонч бренду в Instagram теж нестандартним.

Щоб виділитися на тлі конкурентів в Instagram, перш за все необхідно вивчити їхні спільноти, взяти найкраще, посилити слабкі сторони й залучити на своїх сторінках. Аналіз суперників Bolgrad приніс наступні результати:

  • Всі бренди категорії воліють спілкуватися з аудиторією на території розваг й фану, орієнтуючись на молоду аудиторію.
  • Не приділяють достатньо уваги єдиному візуальному стилю і часто постять дизайни з неякісними фото.
  • Більшість брендів ігнорують роботу зі сторіс та ситуативами.

Команда проєкту взяла це до уваги й запропонували Bolgrad наступне:

Концепцію спільноти побудували навколо зустрічного гасла «Підніми градус життя». Адже українці купують Bolgrad, коли хочуть відсвяткувати якусь подію. І якщо у когось з друзів справи кепські, вина бренду піднімуть настрій і допоможуть прожити час яскраво й весело, залишивши добрі спогади у серці.

Щоб передати настрій бренду у спільноті, команда проєкту розробила 5 рубрик:

  • «Підвищуй градус життя», в цій рубриці у жартівливій манері розповідається, як вино допомагає насолоджуватися стосунками, весело проводити час і відкривати щось нове в цьому світі.
  • «Твоє вино –  твоє бажання» – рубрика, яка говорить сама за себе. В ній бренд виступає проти правил і показує, як добре залишатися собою і пити вино Bolgrad як завгодно і де завгодно.
  • «Bolgrad – це…» рубрика, в якій висвітлюються фанові ситуації споживання продукції бренду, і в них аудиторія нерідко впізнає себе, а сама продукція допомагає споживачам вийти переможцями з будь-якої історії.
  • «Тост» – рубрика з ситуативними постами, в якій зазвичай підіймаються келихи вина або коньяку за те, що все буде добре, які б новини не принесли нам сусіди, ТБ або інтернет.
  • #Неправила – рубрика, в якій скасовуються звичні правила, адже порушувати їх іноді потрібно й навіть корисно. А ще даються гумористичні поради щодо техніки безпеки винопиття.
  • А щоб градус життя тримався на рівні, кожної суботи в спільноті публікується сторі, що налаштовує аудиторію на грайливий лад і знайомить з продукцією.

Візуальна частина контенту спільнот підтримала гумористичний й дружній тон оф войс комунікації й наповнила сторінку яскравими, іноді провокативними дизайнами, які органічно вписалися у концепцію бренду в соцмережі.

У просуванні спільноти в Instagram команда New Strategies Group слідували наступної тактики:

Ставили на промо всі пости без винятку, щоб підтримувати постійну активність у спільнотах та збільшити органічне охоплення аудиторії. А також робили ставку на охоплення, щоб знизити ціну на контакт з контентом і посилити знання про бренд серед аудиторії.

За три місяці спільнота Bolgrad в Instagram охопила й залучила понад 729 тис. і 107 тис. українців відповідно.

А це означає, що лонч бренду в соцмережі проходить успішно.

За матеріалами прес-релізу