Онлайн-канали продажів для FMCG

Київ
осінь.2022

Про конференцію

Кейс-конференція про онлайн-канали продажів для FMCG-товарів

Пандемія стала каталізатором процесу трансформації FMCG-ринку та традиційної торгівлі. Відсоток онлайн-продажів суттєво збільшився. Гравці ринку використовують різні засоби для підвищення ефективності бізнесу, що постраждав від пандемії, але в питаннях інвестицій одностайні — в найближчий рік необхідно збільшувати інвестиції в онлайн канали. Згідно даних аналітичних агенцій так вважають більше 60% виробників і більше 85% ритейлерів.

Ринок переживає суттєву трансформацію — звички покупців та ситуації споживання змінюються швидко. Тому ефективний аналіз цих змін та швидке реагування на них стане ключовою відмінністю успішних FMCG-гравців в найближчій перспективі.
Зрозуміло, що найближчим часом онлайн-канали не стануть головними, але після закінчення пандемії ринок інтернет-торгівлі значно трансформується, тому провідним брендам важливо максимально використати ситуацію, щоб сформувати лояльність споживачів і забезпечити свою релевантність на роки вперед.

На конференції ми послухаємо кращі кейси з використання онлайн-каналів для продажу FMCG-товарів, дізнаємось ньюанси співробітництва з маркетплейсами, обговоримо невдалі приклади та їх причини.

ПИТАННЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ:
• Тренди онлайн-продажів FMCG-товарів: основні драйвери та перспективи росту
• Споживчі уподобання: як їх правильно аналізувати та використовувати
• Яких помилок можна уникнути виробникові при запуску онлайн-продажів
• Категорійний менеджмент інтернет-магазину та грамотна побудова асортименту
• Побудова стратегії продажу в онлайн-магазині, працююючі інструменти
• Аналіз даних як головний ресурс для збільшення онлайн-продажів
• Маркетинг та канали просування інтернет-магазину
• Контент як основа онлайн продажів
• Типові помилки при оформленні вітрини, карток товарів та відгуків
• Власний магазин VS маркетплейс: переваги та недоліки
• Як зберегти та збільшити долю інтернет-продажів

Від організаторів

Друзі, колеги, партнери, учасники наших заходів!
На 2022 рік команда FMCG Club анонсувала багато цікавих конференцій. Але ворог напав на нашу країну і перекреслив наші плани.
В умовах воєнного часу заборонені масові заходи. І ми вважаємо, що це правильно, адже неможливо гарантувати безпеку учасникам. Та і зараз є більш нагальні і актуальні питання і задачі.

В цей воєнний час наша команда, як і всі свідомі українці, долучилася до волонтерських проектів та допомоги українцям. Наші вміння, як організаторів івентів, стали в пригоді як для волонтерської і інформаційної допомоги в Україні, так і координаційної допомоги тим українцям, що тимчасово виїхали за кордон.

Віримо, що в найближчий час подолаємо російського агрессора і проведемо всі заплановані івенти в нашій вільній мирній країні!

Таня Семенова
Засновник та керівник FMCG CLUB (Meeting Point Group)

Контакти організаторів