Новости рынка

На Житомирщині ліквідували два цехи підпільного виробництва алкоголю під виглядом відомих брендів

 Працівниками податкової міліції Житомирщини ліквідовано два підпільних цехи по виробництву «елітного» фальсифікованого алкоголю. Про це повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України у Житомирській області.

 «Співробітниками податкової міліції ГУ ДФС у Житомирській області, під процесуальним керівництвом обласної прокуратури, в рамках кримінального провадження, внесеного до ЄРДР за ознаками правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 204 КК України, виявлено та нейтралізовано два підпільні цехи по виробництву фальсифікованого алкоголю», — йдеться в повідомленні. Зазначається, що цехи розташовувались на території міста Житомир, в приватних приміщеннях. Функціонували в основному в нічний час.

Організували незаконне виробництво група осіб, мешканців обласного центру. «В ході проведення санкціонованих судом обшуків у місцях виробництва, зберігання та реалізації підробного алкоголю, а також автотранспорту, який належав власникам нелегального „бізнесу“, податківцями вилучено обладнання для підпільного виробництва, пластикові ємності, тара, спиртометри, насоси, пластикові шланги, а також „готову продукцію“ на орієнтовну суму 700 тис. грн», — додали правоохоронці. Зауважимо, що фальсифікат маркувався під торговими знаками відомих у світі виробників, а саме — Metaxa, Jagermeister, Bacardi, Courvoisier, Monte Choco та інших. «Реалізація підробного алкоголю здійснювалась через низку посередників, а також в мережі інтернет.

 В даний час вирішується питання про накладення арешту на вилученні товарно-матеріальні цінності», — підкреслили у ДФС.

Джерело: Agravery.com