Новости компаний

«Вітмарк-Україна» виготовлятиме органічну продукцію для дітей з овочів «Дунайського аграрія»

Компанія «Вітмарк-Україна» в 2022 році розширить асортимент органічної продукції для дітей. Сировину для нової лінійки продуктів постачатиме підприємство «Дунайський аграрій». Про це розповіла Ірина Неверова, начальник відділу стандартизації та сертифікації компанії «Вітмарк-Україна», передає AgroPortal.ua.

«В липні 2021 року під брендом „Чудо-Чадо“ почався випуск органічного дитячого пюре. Два його різновиди — „Пюре органічне яблучно-бананове“ і „Пюре органічне з яблук та чорної смородини“ — виготовляються з українських органічних яблук компанії „ІнтерАгроКом“, перероблених на потужностях „Одеського консервного заводу дитячого харчування“», — коментує Неверова.

Додамо, що вже з наступного врожаю овочів підприємства «Дунайський аграрій» буде вироблятися нова продукція — пюре для дитячого харчування. «Також ми плануємо до органічної лінійки продукції додати яблучний сік прямого віджиму та яблучний концентрат, овочеві напівфабрикати», — підкреслила начальник відділу стандартизації та сертифікації компанії «Вітмарк-Україна».

Джерело: Agravery.com