Новости компаний

Як стати помітним гравцем у конкурентній категорії: кейс «М’ясна лавка»

Гучний та яскравий лонч сторінок «М’ясної лавки» у соцмережах від New Strategies Group.

 Ринок ковбасних виробів Україні настільки конкурентний, що для компанії, яка має намір стати помітним гравцем у цій категорії потрібна потужна стратегія просування на всіх рівнях, у соцмережах в тому числі.

Бренд «М’ясна лавка» на ринку понад 15 років і добре представлений на ТБ та в діджиталі, проте запустити свої сторінки у соцмережах вирішив тільки на початку 2021 року. А щоб лонч пройшов гучно та яскраво, звернувся до комунікаційного діджитал-агентства New Strategies Group за рекомендацією їхніх партнерів – комунікаційного агентства Universal McCann Ukraine.

Підготовка до лончу

Аналіз конкурентів – невичерпне джерело ідей для лончу. Вивчення сторінок основних гравців ринку показало, що практично всі представники категорії комунікують на території взаємовідносин з сім’єю і друзями, емоцій та вражень, і веселять аудиторію кумедними колажами, мемами та фотожабами, а ще проводять 2-3 конкурси на місяць з цінними призами.

Щоб привернути увагу цільової аудиторії до «М’ясної лавки» та мотивувати їх зробити покупку, команді New Strategies Group належало перемогти конкурентів на всіх рівнях SMM-комунікації: в тексті, дизайні та активаціях!

І от що вони запропонували:

Зробити ставку на якісні крафтові фото та відео.

Розробити унікальний візуальний стиль для спільнот, який вигідно диференціює бренд на тлі конкурентів.

Скоротити пости до 250 символів і трьох абзаців.

Винести частину інформації про продукцію бренду, ціни та акції на креативи.

Додати до текстів постів заклики до дії, наприклад, підписатися на сторінку чи спробувати продукт.

Таким чином бренд-команда підняла планку контенту вище, ніж у конкурентів і приступила до реалізації проєкту.

Повна версія https://sostav.ua/publication/yak-stati-pom-tnim-gravtsem-u-konkurentn-j-kategor-kejs-m-yasna-lavka-90155.html