Новости компаний

Сьогодні відкривається четвертий магазин «Пчелка маркет» у Ірпені

12 жовтня о 13:00 відбудеться відкриття четвертого магазину «Пчелка маркет» у місті Ірпінь.

Торговий об’єкт розташований на території ЖК Панорамного за адресою вул. Виговского 1-І.  Загальна площа магазину становить 610 м²,  торговельного залу – 355 м², працюватиме 4 каси. Ми запропонуємо покупцям широкий асортимент товарів: свіжі овочі і фрукти, молочну продукцію, м’ясну і рибну гастрономію, хлібобулочні вироби, бакалію, кондитерські вироби, напої, товари повсякденного попиту. Також випічку та піцу власного виробництва і м’ясні продукти. Наша мета — надати максимальний асортимент якісних товарів у комфортних умовах за оптимальною ціною.

Цей маркет по вулиці вул. Виговского особливий тим, що має зарядну станцію для електромобілів. Тобто, власник електромобіля приїжджає до «Пчелка маркет», підключає авто до зарядної станції і йде за покупками. На прискореній зарядці в середньому за 1 хвилину накопичується енергії для пробігу на 1км. Тому коли власник авто повертається, електромобіль вже заряджений.

«Пчелка маркет» — мережа магазинів, які працюють цілодобово, пропонуючи покупцям свіжі продукти харчування та товари першої необхідності для щоденного використання у комфортних умовах за оптимальною ціною. Налагоджено власне виробництво: випічка та кондитерські вироби і м’ясо, а в деяких маркетах – кулінарія, що дозволяє запропонувати  привабливі ціни і завжди свіжі продукти. У тому числі — товари власної ТМ «COTAr». Діє програма лояльності «СОТА CLUB» і щоденні різноманітні акції та знижки. У будні дні для людей літнього віку в мережі діє вранішня знижка на всі товари, окрім акційних пропозицій, алкоголю та тютюну.

 

Джерело прес-служба компанії

Image