Андрій Готун: Кожен день — це новий виклик із несподіваними новинами й абсолютно неочікуваним досвідом

«Кожен день — це новий виклик із несподіваними новинами й абсолютно неочікуваним досвідом», — говорить Андрій Готун — керівник групи з маркетингу категорії соків бренду Sandora, компанії  PepsiCo Ukraine.
 

Андрій Готун, PepsiCo Ukraine

В інтерв’ю для проекту «Тепер ви краще знаєте PepsiCo» Андрій розповідає про свій шлях в компанії, команду, вплив середовища, розвиток та успіх. Як приймати все нове, рухатись вперед та відчувати свою користь — читайте в інтерв’ю нижче.
 

Чим Ви займаєтесь у PepsiCo?

Я відповідаю за бренд «Сандора», що є одним із лідерів сокового ринку України і продовжує завойовувати серця нових прихильників завдяки інноваціям та дбайливому ставленню до смакових характеристик. Окрім загальноприйнятих обов’язків, пов’язаних безпосередньо з маркетингом, я відповідаю за розвиток власної команди. Адже розвиваючи людей, які поруч, ми створюємо сприятливе середовище для досягнення найвищих цілей.
 

З яким настроєм Ви приходите на роботу?

Кожен день — це новий виклик із несподіваними новинами й абсолютно неочікуваним досвідом. Я завзятий прихильник планування в усьому, але в роботі маркетолога неможливо передбачити геть усе. Тому кожен новий ранок для мене — це ще один спланований день, який ніколи не буде саме таким, як очікуєш. Але саме від мене буде залежати, стане він кращим ніж очікувалось, чи навпаки.
 

Чим Ви займались до того, як приєднатися до команди PepsiCo?

Я працюю у маркетингу вже понад 10 років. За цей час працював як у спеціалізованих рекламних агенціях, так і в складі маркетингових команд виробників. Мені пощастило працювати з багатьма брендами в різних сферах бізнесу. Це дуже допомагає з точки зору використання кросфункціонального досвіду.
Окрім того, я маю ступінь доктора філософії (PhD) з комунікацій. Науковий бекграунд сприяє системному мисленню і ґрунтуванню на певних теоретичних засадах. Це дозволяє підвищувати ефективність практичної реалізації проектів.
 

Як давно Ви у PepsiCo, і що знайшли для себе в компанії?

У PepsiCo я із квітня 2017 р. За рік у компанії я зрозумів найголовнішу річ: команда і середовище надзвичайно важливі, але якою буде робоча атмосфера, залежить від кожного з нас. Як буття визначає свідомість, так і свідомість визначає буття, але потрібно докладати максимум зусиль, щоб життя відбувалося саме за тим сценарієм, який обираєш ти.
 

Яким зі своїх проектів у PepsiCo Ви найбільше пишаєтесь?

Я в компанії вже встиг реалізувати декілька цікавих проектів, серед яких запуск із моєю командою нового продукту Sandora Frutz, а також розробка новорічної комунікаційної кампанії для бренду Sandora. Утім, безумовно, усі найкращі проекти ще попереду. Тому намагаюсь зосереджуватися не на здобутках, а на планах.
 
 

Що для Вас особисто означає успіх?

Щастя й успіх абсолютно різні речі, але прагнути необхідно до обох. У щасливих людей більше можливостей і шансів бути успішними та реалізованими.
Поділіться своїми кар’єрними планами та цілями на найближчі роки.
Для мене важливо рухатися вперед, отримувати новий досвід і відчувати, що моя робота є корисною. PepsiCo дає змогу розвиватись та втілювати чудові проекти. Я в будь-який момент готовий до змін в рамках компанії, адже це об’єктивна реальність сучасного кар’єрного шляху.
 

Яка частина роботи для Вас найкраща?

Маркетинг чудовий саме тим, що дає змогу займатися абсолютно різними речами одночасно. Це сфера, де поєднуються аналітика, фінанси, дослідження, розробка нових продуктів, маркетингові комунікації та стратегія, менеджмент, логістика і командна співпраця. Це унікальна функція, яка щоденно дозволяє отримувати новий досвід і поєднувати роботу й особистий розвиток.
Який найважливіший досвід Ви винесли зі своєї кар’єри?
Не слід уникати чогось нового та незнайомого через страх поразки. У будь-якому випадку це твій досвід. Якщо заради результату робити все залежне від тебе, обов’язково досягнеш успіху. Особисто я більше довіряю тим, хто спробував і не досяг успіху, ніж тим, хто обирає перевірений шлях і діє так, щоб уникнути поразки, а не перемогти.
 

Найцінніше, що дає Вам робота у PepsiCo?

Можливість бути на передовій технологій і, більше того, безпосередньо впливати на їхній розвиток. Це досить сильний стимул, що дозволяє зберігати та посилювати інтерес та натхнення до того, чим я займаюсь.
 
 
 
 

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Андрієм Готуном 10 жовтня на FMCG MARKETING & BRAND FORUM, де Андрій буде розповідати про малобюджетні активації в інтернеті: Pro & Contra

Всім натхнення і професійних звершень!