Умови повернення коштів та політика конфіденційності

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Повернення коштів за участь у навчальних курсах і заходах Організатора здійснюється за наступною схемою:

 • Якщо учасник звернувся за поверненням коштів не пізніше, ніж за 10 днів (включно) до початку заходу — повернення коштів здійснюється в повному обсязі, за винятком вирахування комісій, які сплачує організатор під час отримання і повернення цих коштів.
 • Якщо учасник звернувся за поверненням коштів пізніше, ніж за 10 днів до початку заходу — повернення коштів не здійснюється.

 

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Уважно прочитайте цю політику! Ознайомившись з цією політикою конфіденційності та надаючи свої персональні дані на сайті http://fmcgclub.com/, Ви тим самим погоджуєтеся з нею.

 

 1. Вступ

Умови цієї Політики поширюється на всю ту інформацію, яку Організатор може отримати про користувача під час його перебування на сайті Організатора та яка може бути співвіднесена з даним конкретним користувачем.

 

 1. Мета обробки персональних даних

Організатор здійснює обробку Ваших персональних даних в цілях надання Вам послуг (сервісів), спрямованих на участь Вами в навчальний курсах, бізнес-заходах та інших заходах, організованих Організатором.

 

 1. Збір та використання персональних даних

Організатор збирає тільки ті персональні дані, які необхідні для реєстрації на навчальний курс, чи інші заходи, і які Ви вказуєте в реєстраційній формі або заявці конкретного заходу, включаючи:

 • ПІБ;
 • Електронна поштова адреса;
 • Контактний телефон
 • Назва компанії, в якій Ви працюєте;
 • Посада, рід занять.

 

Дії по обробці персональних даних можуть включати збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна), використання, передачу, знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних Організатором за умови, що такі дії не суперечать законодавству та морально-етичним нормам.

Якщо Ви є представником компанії, внесенням своїх персональних даних в реєстраційні форми, заявки, договори, Ви також підтверджуєте свою згоду на включення Ваших персональних даних до реєстру суб’єктів, які виявили бажання отримувати інформацію про організацію та проведення Організатором рекламних, маркетингових та інших заходів, в тому числі рекламного характеру.

Організатор не перевіряє справжність імені, і контактні дані, що вказуються при реєстрації, а також не збирає інформацію про відвідувачів та учасників заходів з інших джерел, таких як публічні реєстри, довідники по фізичним або юридичним особам.

 

 1. Розкриття персональних даних

Організатор нікому не продає і не розголошує персональні дані про користувачів.
Організатор має право передати персональні дані про користувача третім особам тільки в тому випадку, якщо:

 • Ви дали згоду розкрити цю інформацію (в тому числі іншим учасникам навчальних курсів і заходів Організатора);
 • Без цього Ви не можете скористатися продуктом або послугою;
 • Цього вимагає чинне місцеве або міжнародне законодавство і / або органи влади з дотриманням законної процедури.

 

 1. Можливість редагувати і видаляти персональні дані

Організатор надає користувачам можливість уточнити або відкликати згоду на обробку своїх персональних даних в будь-який момент, надіславши електронного листа на електронну адресу організатора.

Також користувач має право звернутися за вказаними адресами для отримання інформації, що стосується обробки його персональних даних, відповідно до закону «Про персональні дані».

 

 1. Посилання на сторонні сайти

На сайтах Організатора можуть бути наведені посилання на сайти третіх осіб. Ці посилання носять виключно довідковий характер, і Організатор не несе жодної відповідальності за політику щодо персональних даних, прийнятих на цих сайтах. Користуючись цими ресурсами, Вам слід самостійно вивчити політику, яка застосовується на них.

 

 1. Зміни в Політиці конфіденційності інформації

Організатор може вносити зміни в Політику конфіденційності. Якщо відбуваються суттєві зміни, Організатор зобов’язується повідомляти про них своїм користувачам.