Про роботу і натхнення: Оксана Капранова

Натхнення від роботи або натхнення для роботи. У сучасному, швидкісному, багатозадачному ритмі життя значимість натхнення неможливо перебільшити. Ми вирішили розпитати Cпікерів майбутнього FMCG MARKETING & BRAND FORUM про роботу і те, що допомагає їм налаштовуватися на успіх, знаходити інсайти і правильні рішення. Загалом, надає необхідну емоційну зарядку або розрядку. Сьогодні на наші питання відповідає Оксана Капранова — Senior Art Director THINKMcCANN.

 

Оксана Капранова — Senior Art Director, THINKMcCANN

Чим, зробленим (вами або за вашої участі) в професійній сфері останнім часом, ви пишаєтеся найбільше?

Найкрутіший проект за останній час – запуск на український ринок Seth & Riley’s Garage. І кожного року ми б’ємо власні рекорди, запускаючи limited edition кампанії і інновації, зберігаючи лідерські позиції і диктуючи власні правила у категорії.

Найбільше професійне розчарування останнім часом?

Для мене величезним сюрпризом стало те, що ніхто не застрахований від помилок, навіть ти сам. Закопуючись у дедлайни, кризи і вирішення дрібних задач, можна втратити свою велику мету. І сам не помітиш, як робиш те, за що недолюблюєш конкурентів. Позитивна сторона ­– помилка стає солідним поштовхом для повернення до реальності.

Якби у вас була можливість змінити щось в галузі прямо зараз, що б ви зробили?

В рекламній індустрії, як на мене, не вистачає чесності і відкритості в стосунках бізнес-партнерів. Більше правди ­– більше позитивних змін.

Три джерела натхнення. Що допомагає налаштовуватися на успіх, знаходити інсайти і правильні рішення, справлятися з проблемами. Загалом, дає потрібну емоційну зарядку або розрядку?

  1. Емпатія. Спілкування з реальними споживачами дійсно надихає. При вирішенні проблем ми зазвичай концентруємось на бізнес- або креативних задачах. Лише спитавши про реальний досвід взаємодії з продуктами та послугами, ми переносимо свою увагу на людину. Часто виявляється, що ми живемо в світі фантазій і ілюзій, а в реальних людей інші потреби, болі і цінності.
  2. Лекції. Будь-які лекції на будь-яку тему та від будь-яких спікерів. Тому що спічі – це світогляди. Людина викладає своє бачення, свою логіку побудови світу, свої інсайти. Більше людей – ширший світогляд.
  3. Цілі. Зараз багато різної літератури на тему забивання на все неважливе і установки пріорітетів. Корисно в усіх сферах життя.

Коли ви були дитиною, ким ви мріяли стати?

 Я мріяла бути модельєром і шити епатажний одяг.

Маркетингова кампанія (стратегія), яка вразила останнім часом і чому?

На українському ринку за останній час найбільше вразив Monobank. Вразив тому, що саме крутий продукт тут є запорукою успіху. Не яскравий слоган, не картинка, не імідж.

Яку книгу ви прочитали останньою? І які книжки для прочитання у вашому списку бажань?

Остання прочитана книга – «Чудовий ранок» Гел Елрод. Прочитана, щоби кинути собі виклик. Доволі складно повірити, що можна замінити ранковий сон на щось більш корисне. Однак виявилось, що, як мінімум, знаходяться додаткові півгодини на читання і це прекрасно. Першою в списку на прочитання книга «Я – Малала» Малали Юсуфзай. Книга людини, що вміє боротись за свої права.

Я все ще займаюся цим, тому що …

Я все ще займаюсь рекламою, тому що люблю вирішувати задачі. Це весело.

 

 

Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Оксаною Капрановою 10 жовтня на FMCG MARKETING & BRAND FORUM, де Оксана розповість Як Garage з чуваками дали джару в Україні.

 Всім натхнення і професійних звершень!