Новини ринку

Українські винороби та кондитери співпрацюватимуть із китайськими імпортерами

 Українські представники виноробної та кондитерської галузей представили свою продукцію китайським компаніям-імпортерам під час Українсько-китайського онлайн бізнес форуму виноробної та кондитерської галузей.

Про це повідомляє прес-служба Посольства України в Китаї.

«Посольство України в КНР у співпраці з Китайською Торгово-промисловою палатою імпорту та експорту продуктів харчування, місцевих продуктів і субпродуктів тваринного походження (CFNA) провело у липнi Українсько-китайський онлайн бізнес форум виноробної та кондитерської галузей», — йдеться в повідомленні.

 Зазначимо, що під час форуму українські підприємці мали змогу представити свою продукцію, а очільники «Клубу експортерів України» та «Укрсадвинпрому» розповісти про галузь, напрямки і тенденції її розвитку. «Представники китайських імпортних компаній, що взяли участь у заході, виявили жваву зацікавленість до продукції українського виробництва», — додали у посольстві. Таким чином, за підсумками Українсько-китайського онлайн бізнес форуму було домовлено про розвиток подальшого співробітництва між компаніями і з цією метою створено дві так звані В2 В групи (компанії у виноробній і кондитерській сферах) в китайській соціальній мережі WeChat, а на китайське онлайн сховище Baidu завантажено презентації і каталоги української продукції.

Джерело: Agravery.com