Новини ринку

Українці під час карантину активно підтримували вітчизняний бізнес

Під час карантинних обмежень населення більш активно підтримувало український бізнес, а 25% опитаних готові переплачувати за вітчизняні товари Про це йдеться у дослідженні deloitte.com. «Найбільше серед респондентів підтримували бізнес, пов’язаний з готовою їжею (31%), відвідуванням закладів швидкого харчування (29%), а також ресторанів та барів (27%).

 З ростом рівня доходу зростає й частка українців, які здійснювали покупки без нагальної потреби: 35% українців з рівнем доходу вище середнього зазначили, що підтримують вітчизняний бізнес», — йдеться в дослідженні. Крім того, 25% опитаних українців купують більше місцевих продуктів, навіть якщо їхня ціна дорожча за звичайну. 24% українців купують більше у тих брендів, які правильно відреагували на поточну ситуацію.

Слід додати, що за даними дослідження з’ясували, що 70% опитаних обізнані щодо товарів із позначкою Made in Ukraine. 56% респондентів купували зазначену продукції. Найбільш популярними категоріями товарів українських виробників є алкогольні напої та продукти харчування.

Джерело: Agravery.com