Новини ринку

В Австралії розробили технологію зберігання молока свіжим протягом 60 днів

Австралійська компанія Naturo винайшла процес збереження натурального молока свіжим протягом 60 днів та очікує, що в березні цього року її молоко продаватиметься в супермаркетах. Про це повідомляє dairyglobal.net.

Зазначається, що нещодавно федеральний уряд Австралії надав Naturo грант у розмірі мільйон доларів. Компанія планує використати ці кошти для завершення робіт на пілотному заводі у Квінсленді, де будуть створені перші партії молока. Частина коштів піде на будівництво повномасштабного заводу в Тасманії. «Цей продукт, без сумніву, сприятиме зростанню як внутрішнього ринку, так і міжнародних ринків свіжого молока. Адже є багато країн, які мають обмежений доступ до свіжого молока», — розповіла Карен Ендрюс, міністр промисловості, науки і технологій Австралії.

За словами міністра, продаж молока з 60-денним терміном вживання стане великою підтримкою і для жителів віддалених населених пунктів Австралії. Слід додати, що галузевий регулювальний орган Dairy Food Safety Victoria схвалив технологію як здорову та безпечну. «Технологія Naturo не передбачає використання добавок або консервантів і зберігає первісну поживну цінність молока. Для збереження свіжості натурального молока відбувається у багатоступеневому процесі, не пов’язаному з теплом, — як це робиться за пастеризації», — пояснив Джефф Гастінгс, засновник Naturo . Підкреслимо, що молоко Naturo зберігає вищий уміст вітамінів В2 і В12, незамінних вітамінів для дітей, і повністю зберігає ферменти, критично важливі для функціонування печінки й розвитку кісток, які в іншому випадку були б знищені пастеризацією.

Джерело: Agravery.com