Новини компанії

Вино El Capitan Pinot Gris бренду 46 Parallel визнане одним із кращих вин світу

Вино El Capitan Pinot Gris бренду 46 Parallel  відзначено срібною медаллю престижного Міжнародного конкурсу Concours Mondial de Bruxelles.

46 Parallel Wine Group – єдина українська компанія, яка отримала вищі нагороди в рамках сліпих дегустацій конкурсу Concours Mondial de Bruxelles, що відбувся 4-6 вересня. Вино бренду 46 Parallel визнане одним із кращих серед 8500 вин із 46 країн-виробників. Це грандіозний успіх не тільки для молодої компанії, яка гучно заявила про себе на початку 2020 року, але і для всієї виноробної галузі України. Своєю перемогою на Concours Mondial de Bruxelles 46 Parallel Wine Group підтвердила: вітчизняні вина гідні бути в одному списку з кращими винами світу, а також стати візитною карткою країни на міжнародній арені.

Вино El Capitan Pinot Gris із лімітованої колекції вишуканих легких преміальних вин El Capitan, яке завоювало прихильність експертів своєю високою якістю та унікальним характером профілю, вирізняється особливим ароматом і смаком весняного меду, зелених яблук і лаймовими нотами. Це обумовлено тим, що для створення вишуканих вин El Capitan винороби 46 Parallel Wine Group відбирають тільки найкращий український виноград групи сортів Pinot. Усі бренди компанії об’єднані слоганом «Proudly Ukrainian», що означає,  ми пишаємося якістю і українським походженням наших вин.

Усі вина, які подаються на конкурс, проходять декілька етапів відбору і ретельної експертизи. Цього року їх оцінювали 55 комісій дегустаторів – всього 250 професіоналів світового рівня компетенції, які мають колосальний досвід участі в сліпих дегустаціях.

 — Ми пишаємося тим, що наше вино El Capitan Pinot Gris увійшло до списку кращих вин світу. Медаль конкурсу та визнання експертів, які відзначили його виняткову якість, надихають і мотивують створювати вина преміального рівня, які будуть відкривати Україну світові та закохуватимуть у них усіх поціновувачів кращого, – коментує СЕО та засновниця компанії 46 Parallel Wine Group Анна Горкун.

Нагадаємо, вино El Capitan Pinot Gris бренду 46 Parallel визнане переможцем конкурсу Асоціації крафтових виноробів Причорномор’я – «En Primeur – 2019», а також отримало позитивні відгуки світових експертів на виставці в Парижі. Відомий енолог Pascal Sirat, wine producer, Chateau Panchille, Grand Vin Bordeaux, коментуючи вино, зауважив:

– Якщо ви говорите, що Вино 46 Parallel El Capitan Pinot Gris –  новинка на ринку України і Європи, то я впевнений, що від покупців у нього відбою не буде. Відмінна робота! Мені подобається його аромат, таке вино хочеться пити, воно освіжає та залишає приємний післясмак літа.

Відчути смак переможного вина El Capitan Pinot Gris, яке вписало Україну у список кращих виноробів світу, відтепер може кожний. Компанія стала ближчою до споживача та запустила власний інтернет-магазин – https://46parallel.wine/shop/. А тому замовити вино та підняти келих за перемоги українських виноробів тепер зручно та дуже просто.