Новини ринку

Заборона Франції на хальльний забій птиці відкриває нові ринки для українських виробників

 Франція забороняє халяльний забій птиці з липня 2021 року, що створює можливість для українських виробників відкрити нові ринки збуту для експорту халяль продукції. Про це повідомляє прес-служба Української асоціації халяль індустрії.

 «Мусульманські лідери у Франції розкритикували недавнє рішення заборонити халяль забій курей. Новий закон, згідно з яким газове оглушення птахів буде обов’язковою вимогою в процесі забою, вступить в силу з липня 2021 року», — йдеться в повідомленні.

 Як відомо, згідно з ісламськими вимогам, оглушення птиці перед забоєм, дозволено лише використовуючи електричний метод оглушення. «Французька влада висунула нові вимоги по відношенню забою свійської птиці, які унеможливлюють дотримання доктринальних і основних принципів ритуального халяль забою. Представники мечетей повідомляли про свої побоювання в відповідне міністерство, але не отримали будь-яких конкретних відповідей», — вказано у заяві представників Великої мечеті в Парижі, Великої мечеті в Ліоні і Великої мечеті Еврі. За їх словами, ці запобіжні заходи є серйозною перешкодою, що заважає людям вільно сповідувати свою релігію.

 «Проте, новий закон у Франції не поширюється на імпорт халяль курки, що дає українським виробникам шанс відкрити додаткові ринки збуту для експорту халяль продукції», — наголосили в асоціації.

Джерело: Agravery.com