Новини ринку

АМКУ надав Mondelēz дозвіл на придбання акцій виробника кондитерської продукції

АМКУ дозволив голландській компанії Mondelēz Nederland Services B.V. придбати акції грецької компанії Chipita Global S.A. Відповідне рішення комітет ухвалив під час засідання 2 вересня 2021 року. Про це повідомляє прес-служба Антимонопольного комітету України.

 «Компанія-покупець виробляє та реалізує в Україні упаковану випічку та тістечка, солодке печиво, солоні снеки (солоні крекери), шоколад та шоколадні батончики; імпортує та реалізує жувальні гумки, цукерки та реалізує картопляні чіпси. Продукція Mondelēz Nederland Services B. V представлена у нашій країні такими брендами як „Барні“, Milka, Belvita, Oreo, TUC, Picnic, Korona (в тому числі Max Fun), чіпси „Люкс“, жувальні гумки Dirol та HALLS і цукерки HALLS», — йдеться в повідомленні.

 Зазначається, група об’єкта придбання здійснює постачання упакованих круасанів та тістечок та іншої здебільшого хлібобулочної й снекової продукції. До брендів компанії належать 7DAYS, Chipicao та Fineti. «Діяльність учасників концентрації перетинається на ринках постачання кондитерських виробів (упакованої випічки та тістечок, круасанів), солоних снеків (сухариків) та солодкого печива. Утім сукупні частки учасників концентрації на задіяних ринках, у т. ч. ринку упакованої випічки та тістечок, є незначними», — постановили в АМКУ. Крім того, в Україні багато суб’єктів господарювання є конкурентами учасників концентрації та пропонують споживачам аналогічні товари.

Відтак комітет визнав, що заявлена концентрація не призведе до монополізації чи суттєвого обмеження конкуренції на товарних ринках та надав відповідний дозвіл.

Джерело: Agravery.com