MARKET NEWS

В Україні планують підвищити мінімальні оптові і роздрібні ціни на алкоголь

Міністерстві економіки України хочуть підвищити мінімальні оптові і роздрібні ціни на алкогольні напої. Про це йдеться у проекті постанови Кабінету міністрів України.

Проектом постанови передбачається внести зміни у додаток до постанови Кабінету міністрів України від 30 жовтня 2008 року №957 «Про встановлення розміру мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв». «Згідно постанови пропонується підвищити розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на окремі види алкогольних напоїв залежно від коду виробів з УКТЗЕД, зокрема роздрібні ціни на горілку та лікеро-горілчані вироби — на 8,3%; віскі, ром та джин — на 8,4%; коньяк (бренді) — на 4,8−8,3%», — йдеться в документі.

 Крім того, пропонується підвищити розмір мінімальних оптово-відпускних і роздрібних цін на виноробну продукцію (сидр і перрі; вина, вермути та інші зброджені напої (у тому числі суміші із зброджених напоїв та суміші на основі зброджених напоїв), фактична міцність яких вища за 1,2% об’ємних одиниць етилового спирту, але не вища за 22% об’ємних одиниць етилового спирту) — на 8,2−34,2%. Роздрібні ціни на звичайні (неігристі) вина, віна ігристі та газовані винні напої не змінюються. При цьому, згідно документу необхідно привести у відповідність до Податкового кодексу України опис товарів та їх групування за кодами згідно з УКТЗЕД. Нагадаємо, виноробня Koblevo розпочала виробництво

Джерело: Agravery.com