Новини компанії

Nestle замінить пальмову олію на соняшникову в оновленій «Мівіні»

Швейцарська Nestle SA на етапі виробництва додаватиме українську соняшникову олію в вермішель швидкого приготування «Мівіна» замість пакетика з пальмовою олією. Про це повідомляє interfax.com.ua.

 «Рішення про зміну рецептури відповідає меті Nestlе — поліпшити якість життя і сприяти здоровому майбутньому, і є результатом еволюції бренду, що дозволило нам створити продукт з меншим вмістом жирів. Зміна рецептури, екологічні ініціативи дозволять нам вкотре по-справжньому трансформувати ринок і запропонувати нашим споживачам смачний продукт», — розповідає Оксана Аржаєва, директор кулінарії Nestlе в Україні та Молдові.

 Так, перевагою рецептури із застосуванням соняшникової олії для українських споживачів стане більш насичений смак готового продукту, а також зменшення на 80% кількості насичених жирів і зниження загального рівня жирності продукту на 20%. «Відмова бренду „Мівіна“ від пакетиків з олією спростить для споживачів приготування продукту. Також це дозволить компанії реалізувати до 2025 року план переходу на придатне для повторного використання або перероблення упакування, а також скоротити використання пластику на 24,5 тонни на рік», — додали у компанії. Також, у виробництві оновленої «Мівіни» будуть використовуватися спеціальні сорти пшениці, спеції і соняшникова олія українського виробництва.

 «Бренд „Мівіна“ заснував категорію вермішелі швидкого приготування в Україні 25 років тому, і тепер першим запустив оновлення продуктового сегмента», — підсумували у Nestle.

Джерело: Agravery.com