Новости рынка

Мінекономіки та «Українська асоціація бізнесу і торгівлі» підписали Меморандум про співпрацю

 Мінекономіки Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Громадська спілка «Українська асоціація бізнесу і торгівлі» (Ukrainian Business&Trade Association) 6 квітня підписали Меморандум про співробітництво. Про це повідомляє прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Зазначимо, що підписантами виступили з боку Мінекономіки — міністр Ігор Петрашко, з боку асоціації — голова Дмитро Лось. Меморандум закладає підґрунтя активної взаємодії із бізнес-спільнотою з метою підтримки українських компаній на європейському ринку та сприяння зростанню експорту до держав-членів ЄС. «Співпраця з „Українською асоціацією бізнесу і торгівлі“ стане ще одним ефективним інструментом для просування інтересів українських експортерів на ринку ЄС. Наша спільна мета — поглиблення двосторонніх відносин між Україною та ЄС, напрацювання нових можливостей для наших компаній в рамках оновлення Угоди про асоціацію між Україною та ЄС», — наголосив Ігор Петрашко.

 Слід додати, що Дмитро Лось подякував Мінекономіки за готовність до діалогу та висловив сподівання на активну співпрацю для розвитку торговельних відносин та просування українського експорту в ЄС.

Джерело: Agravery.com