Новости рынка

В Україні буде впроваджено європейські вимоги до дитячого харчування

Проєкт Закону передбачає узгодження національного законодавства в сфері дитячого харчування із законодавством ЄС в цій сфері

Комітет з питань аграрної та земельної політики одноголосно підтримав проєкт Закону № 4554 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо приведення законодавства України у сфері дитячого харчування у відповідність до вимог законодавства ЄС» та рекомендував Верховній Раді ухвалити його в першому читанні.

Проєкт Закону передбачає узгодження національного законодавства в сфері дитячого харчування із законодавством ЄС в цій сфері.

«Ухвалення проєкту Закону створить умови для забезпечення дітей безпечним дитячим харчуванням та дозволить виробникам розширити асортимент продуктів для дитячого харчування, а також виходити на зовнішні ринки з конкурентною продукцією. Про важливість такого кроку свідчить широка підтримка народних депутатів – понад 40 парламентарів стали співавтором даного документу», — зазначив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Сергій Глущенко.

Він повідомив, що фахівці Мінекономіки провели низку зустрічей із національними та європейськими виробниками, щоб врахувати їх позицію і збалансувати їх інтереси.

Детальніше з проєктом Закону можна ознайомитись за посиланням: cutt.ly/PjrnOMW

business.ua